Montážní firma Jiří Kubát byla založena v roce 1991 v Hodoníně. Sídlo firmy je v Rohatci na adrese U zastávky 3. Nyní má firma zřízenou vlastní provozovnu se skladem a kompletním zázemím v Rohatci Kolonii na adrese Vítězná 1165.

Firma Jiří Kubát provádí veškeré montážní práce v oblasti voda, topení, plyn, solární technika, tepelná čerpadla a klimatizace. Vnitřní instalace vody, kanalizace, ústřední a podlahové vytápění, klimatizace a VZT rekuperační větrání, vnitřní a venkovní instalace plynovodů, rekonstrukce a dodávky koupelen, veřejné vodovody a kanalizace, rekonstrukce dodávky a montáž nových kotelen, tepláren a teplovodů, veškeré opravy, kompletně včetně zajištění projektových dokumentací, revizí a všech dokladů potřebných pro předání dokončených prací. 

Na veškeré dodávky je zajištěn záruční i pozáruční servis. Montáže jsou prováděny vlastními pracovníky, kteří jsou zkušení a odborně způsobilí, vybaveni veškerým nářadím, jsou mobilní a proškoleni od odborných firem dodávajících materiály, nářadí a pomůcky v oboru vodo – topo – plyn – solární zařízení – tepelná čerpadla – VZT rekuperační větrání.

Dodávky montážních prací jsou prováděny dle nejnovějších technologií a materiálů plastových, měď, hliník a klasické materiály železo, kamenina, beton aj.

Od založení firmy doposud bylo úspěšně zrealizováno spoustu zakázek po celém území České republiky, Slovenské republiky a Spolkové republiky Německo.

ref2 ref1